KONSOLIDACE PŮJČEK

Zatočte se svými dluhy jednou provždy. S konsolidací půjček si snížíte splátky na minimum. Splácení pro vás bude přehlednější a výhodnější. Sloučit si můžete až 5 000 000 Kč a ušetřit tak i tisíce korun měsíčně.

MÁM ZÁJEM »
Jsme nebankovní poskytovatel i samostatný zprostředkovatel spotřebitelských úvěrů.

Konsolidace i se záznamem v registru

S konsolidací půjček si sjednotíte všechny vaše dluhy do jedné výhodnější a levnější půjčky. Sloučit závazky si můžete také vy, kteří máte dluhy po splatnosti, záznamy v registrech dlužníků či nařízené exekuce.


S jednou nižší měsíční splátkou vám také odpadnou starosti, jestli jste vše zaplatili včas!

Úrok od 4,96 %

Úrok od 4,96 % p.a.

Úroková sazba od 4,96 % do 16 % ročně dle vaší bonity

Konsolidace půjček do 5 000 000 Kč

5 000 000

Nabídneme vám až 5 000 000 Kč na konsolidaci úvěrů

Peníze do 70 % odhadu nemovitosti

Do 70 % odhadu

Půjčit si můžete až do 70 % odhadu nemovitosti

Peníze navíc

Peníze navíc

S konsolidací půjček si můžete půjčit peníze navíc

Spočítejte si splátku

Konsolidace
zástavou nemovitostí

Rychlé a chytré řešení vašich financí. Doplatíme vám všechny vaše finanční závazky, snížíme měsíční splátku, a ještě vám půjčíme peníze navíc!

Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí, a to i zatíženou nařízenou exekucí. Také můžete ručit nemovitostí jiné osoby – jako například rodičů, sourozence, partnera, kamaráda či obchodního partnera.

V bance jste konsolidaci úvěrů nezískali? Nevadí! I pro vás je tu možnost provedení nebankovní konsolidace půjček.

BEZ „REGISTRU

Máte dluhy a exekuce? Nezoufejte! I vám můžeme pomoci. Záznamy v registrech dlužníků či exekuce nejsou důvodem zamítnutí žádosti o poskytnutí úvěru.

BEZ „POPLATKU

Neplatíte žádné poplatky předem. Vedení a správu úvěru můžete mít zdarma. Za předčasné splacení či mimořádnou splátku nezaplatíte žádné budoucí úroky.

PŘEHLEDNÉ SPLÁCENÍ

Přehledné a bezstarostné splácení jednou za měsíc podobně jako je tomu u jiných úvěrů. Sjednotit si u nás můžete jednu půjčku nebo třeba i 10 nevýhodných úvěrů u různých společností.

RYCHLOST VYŘÍZENÍ

Rychlost vyřízení závisí na vás. Čím dříve nám předáte potřebné doklady, tím dříve může dojít ke konsolidaci. Peníze vám vyplatíme ihned po podpisu smluvní dokumentace a splnění podmínek čerpání.

Chcete snížit měsíční splátky?
Zašlete nám na vás telefonní kontakt a my vám zavoláme zpět.
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Abychom vás mohli kontaktovat, uložíme si vaše telefonní číslo maximálně na dobu 6 měsíců. O svá data se nemusíte bát, slouží pouze pro vaše kontaktování. Data zásadně neposkytujeme třetím stranám. Více o tom, jak pracujeme s vašimi daty, si můžete přečíst zde.

Čím lepší bonita, tím lepší úrok!

Úroková sazba je závislá na vaší bonitě. Čím vyšší je bonita, tím nižší je úroková sazba a měsíční splátka. Na posouzení vaší bonity se podílí cela řada faktorů. Patří mezi ně zejména:

  • Výše příjmu ze zaměstnání, podnikání, důchodu, renty či jiných pravidelných příjmů
  • Platební historie, záznamy v registrech dlužníků a exekuce
  • Výše měsíčních výdajů domácnosti
  • Věk, vzdělání a profese
  • Rodinný stav, počet dětí, bydliště atd.

Začínáme s ročním úrokem od 4,96 %

Úrokové sazby začínají na 4,96 %. Roční úrok pohybující se kolem hranice 4,96 % získáte v případě, kdy máte dobrou platební historii v bankovním a nebankovním registru a dostatečné příjmy na úhradu splátky.

Máte záznamy v registrech a exekuce? I v této nelehké situaci vám pomůžeme. Počítat ovšem musíte s vyšším ročním úrokem v rozmezí 12–16 %. Tato úroková sazba může být dočasná! Snížit si úrok a měsíční splátku můžete již po 4 letech. Stačí splácet včas a mít čisté úvěrové registry.

Výše RPSN

Výše RPSN je individuální. Výše RPSN je ovlivněna výší úvěru, počtem vyplacení závazků či exekucí. O její výši budete informováni v dostatečném předstihu před podpisem smlouvy.

KONSOLIDACE
EXEKUCÍ

Konsolidovat můžete za určitých podmínek také dluhy po splatnosti a exekuce.

Vyhnete se tak hrozícímu zabavování majetku, obstavení bankovního účtu či nařízení dražby nemovitosti.

U nás vyplácíme všechny nevýhodné závazky váznoucí nejen na nemovitostech včetně nařízených exekucí nebo již připravované dražby.

Expresní řešení do 48 hodin!

Chcete mít jen jednu půjčku s výrazně nižší splátkou?

Napište nám, my se vám v co nejkratším termínu ozveme.
CHCI SNÍŽIT SPLÁTKY »
Chcete se dozvědět víc?
Zavoláme Vám zpátky
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení. Souhlasím Více informací