NEBANKOVNÍ HYPOTÉKA

Nebankovní hypotéka na cokoliv čeká právě na vás. Stačí pár kliknutí, sepsání smlouvy a peníze můžete mít při splnění podmínek čerpání na účtu do 48 hodin. Záznamy v registrech či exekuce nejsou důvodem zamítnutí žádosti.

MÁM ZÁJEM »
Jsme nebankovní poskytovatel i samostatný zprostředkovatel spotřebitelských úvěrů.

Hypotéka na cokoliv až do výše 5 000 000

Nebankovní hypotéka s pevným úrokem po celou dobu splácení vám nabídne seriózní produkt s vysokým procentem schválení. Máte-li záznamy v registrech dlužníků či exekuce, je hypotéka z nebankovního sektoru vhodným řešením.


S úrokem od 12 % ročně si můžete vyplatit dluhy po splatnosti, exekuce či dražbu! Hypotéku můžete také předčasně a zdarma refinancovat na bankovní hypotéku a snížit si úrok až o 70 %! Podmínkou je mít čisté registry a pravidelné příjmy.

Úrok od 12-16 %

ÚROK OD 12-16 %

Výše roční úrokové sazby je ovlivněna vaší bonitou

Nebankovní hypotéka do 5 000 000 Kč

5 000 000 Kč

Půjčíme vám až 60 % tržního odhadu nemovitosti

Řešíme a vyplacíme exekuce

ŘEŠÍME EXEKUCE

Refinancujeme dluhy po splatnosti a nařízené exekuce

Nebankovní hypotéka se zástavou nemovitostí

RUČENÍ HYPOTÉKY

Ručit můžete i nemovitostí s hypotékou či exekucí

Licence České národní banky

Licence České národní banky

Veškeré subjekty, které poskytují nebankovní spotřebitelské úvěry, musí být od prosince 2016 držitelem licence ČNB. Ta prokazuje, že subjekt dodržuje evropské předpisy a metodiku ČNB. My jsme držitelem této licence a jsme na tento úspěch patřičně hrdí.

Za co u nebankovní hypotéky neplatíte

Zpracování hypotéky Zdarma
Expresní vyplacení hypotéky Zdarma
Vypracování odhadu pro hypotéku 0,- Kč
Měsíční správa úvěru Zdarma

Kalkulačka hypotéky

Podmínky a
výhody hypotéky

Stačí projít několika kroky a peníze můžete mít již do 3 pracovních dnů. Aby vám byla hypotéka schválena, musíte hypoteční úvěr zajistit vlastní nemovitostí nebo nemovitostí jiné osoby (přítele, rodičů, atd.). Taktéž musíte prokázat (dle zákona), že máte na splácení měsíčních splátek, tedy, že jste dostatečně bonitní.

Spokojení zákazníci jsou pro nás to nejdůležitější, proto vám přinášíme další výhody, které jistě oceníte.

JDE TO I S NEGATIVNÍMI REGISTRY

Nebankovní hypotéky jsou, na rozdíl od těch bankovních, daleko shovívavější k vaší finanční situaci. Hlavním kritériem pro schválení je výše vašich příjmů.

BEZÚROČNÉ PŘEDČASNÉ SPLACENÍ

Předčasné splacení je bezúročné. Žádné budoucí úroky vám neúčtujeme! Platí to i u podnikatelských hypoték. Výhoda oproti konkurenci. S námi vždy ušetříte peníze!

ŽÁDNÉ POPLATKY PŘEDEM

Posouzení hypotéky včetně odhadu nemovitosti je zcela zdarma. Veškeré poplatky s vyřízením hypotéky jsou zahrnuty v úvěru a rozloženy ve vašich měsíčních splátkách.
 

PENÍZE IHNED

Už žádné zdlouhavé vyřizování s nejistým výsledkem! Do 24 hodin vám předběžně sdělíme, jestli hypoteční úvěr získáte. Peníze zasíláme ihned po podpisu smlouvy a po splnění podmínek uvedených v úvěrové smlouvě.

Chcete bydlet ve svém a splnit si své sny?
Zašlete nám na vás telefonní kontakt a my vám zavoláme zpět.
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Abychom vás mohli kontaktovat, uložíme si vaše telefonní číslo maximálně na dobu 6 měsíců. O svá data se nemusíte bát, slouží pouze pro vaše kontaktování. Data zásadně neposkytujeme třetím stranám. Více o tom, jak pracujeme s vašimi daty, si můžete přečíst zde.

Proč řešit hypotéku s námi?

Pokud jsme vás ještě dostatečně nepřesvědčili, tak to ještě zkusíme. Tady je několik hlavních důvodů, proč do toho jít s námi. Naše hypotéka nabízí několik důležitých výhod:

  • Na nebankovní hypotéku můžete dosáhnout, i když jste v bance neuspěli
  • Řešíme dluhy – záznamy v registrech a exekuce nejsou důvodem zamítnutí
  • Nemusíte dokládat účel vašeho hypotečního úvěru
  • Nepotřebujete odhad nemovitosti
  • Úvěr můžete zajistit i nemovitostí jiné osoby (rodičů, partnera, z rodiny, atp.)
  • Ručit můžete i zadluženou nemovitostí s hypotékou, exekucí či nařízenou dražbou

S námi výrazně ušetříte

Na vaši žádost vám rádi převedeme naši nebankovní hypotéku na bankovní, a to ihned poté, co dojde k výmazu záznamů v registrech dlužníků, k čemuž dochází zpravidla po 4-5 letech.

Až 60% odhadu nemovitosti

Půjčíme vám až 60 % tržního odhadu nemovitosti. Maximálně 5 000 000 Kč.

DRUZÍ
DO POŘADÍ ZA BANKU

V některých případech jdeme s naším zástavním právem na druhé místo za bankovní hypotéku.

Hypoteční úvěr zřízený ve prospěch bankovní společnosti se nemusí vyplácet.

Výrazná finanční úspora!

JAK SI ZAŽÁDAT O HYPOTÉKU?

Podání žádosti

Pokud se rozhodnete pro nebankovní hypotéku u nás, stačí vyplnit formulář na webových stránkách s vašimi požadavky a odeslat ho.

Telefonická konzultace

Po odeslání vyplněného formuláře se s vámi telefonicky spojíme a vysvětlíme si podmínky naší spolupráce.

Podpis smlouvy

Dalším krokem je podpis smlouvy. Předsmluvní informace a návrh Smlouvy o spotřebitelském úvěru na bydlení vám zašleme předem, abyste si ji mohli v klidu prostudovat. Nemáme před vámi co skrývat.

Zasíláme peníze na účet

Po podpisu smlouvy a po splnění sjednaných podmínek už budete čekat na vaše peníze. Peníze zasíláme ihned na váš účet, případně na účty uvedené v úvěrové smlouvě.

Časté dotazy k nebankovní hypotéce

Platím u vás za odhad nemovitosti?

Ne. Vypracování odhadu nemovitosti je pro vás zdarma. U nás neplatíte ani za měsíční správu úvěru nebo online posouzení žádosti.

Do jaké výše hypotéku poskytujete?

Půjčíme vám od 100 000 Kč až do 60 % odhadní ceny nemovitosti, která bude sloužit jako zástava k úvěru. Výše poskytnutého úvěru je ještě ovlivněna vaší bonitou, tedy vaší schopností splácet měsíční splátku hypotéky.

Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky?

Expresní vyřízení i vyplacení nebankovní hypotéky je možné do 5 dní. Rychlost vyřízení se odvíjí také od spolupráce s vámi, tedy od zvedání telefonů až po poslání potřebných podkladů nutných k vyřízení hypotéky.

Mohu ručit zadluženou nemovitostí?

Ano. Ručit můžete i zadluženou nemovitostí s hypotékou, exekucí či jinou zástavou. Naší hypotékou se přednostně vyplatí závazky na nemovitosti a zbylá část se vám zašle na vámi uvedený účet v úvěrové smlouvě.

Nebankovní hypotéka

Výhodnější než běžný nebankovní spotřebitelský úvěr
MÁM ZÁJEM »
Chcete se dozvědět víc?
Zavoláme Vám zpátky